ŞefGibi Yemek Hazırlamak

Sağlıklı beslenme hepimizin olmazsa olmazı; fakat hepimiz sağlıklı yemeklerin lezzetten ödün verdiğine eminiz. İşte bu problemi ortadan kaldıracak bir çözüm keşfettik: ŞefGibiŞefGibi

İster spor yapın ister yapmayın sağlıklı beslenme hayatımızın her alanını etkiliyor. Stres seviyemizi, uyku kalitemizi kısacası genel sağlımızı tümüyle belirliyor. Özellikle spor yapan ve bunun sonucunu görmek isteyen kişiler için beslenme en önemli konulardan biri. ŞefGibi’nin menüleri sayesinde sağlık beslenmenin yanı sıra hazırladığınız yiyeceklerin kalori kontrolünü de rahatça sağlayabileceksiniz.

ŞefGibi

Lafı çok uzatmadan ŞefGibi’nin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını hemen açıklayalım. ŞefGibi haftalık değişen menüleriyle evde sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlayan bir servistir. Şef Gibi her hafta 1 adet et yemeği, 1 adet tavuk yemeği, 1 adet deniz ürünleri yemeği ve 3 adet sebze yemeği olmak üzere 6 farklı yemek tarifi hazırlıyor. Üstelik bu tariflerin tamamı iki kişilik. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız aynı malzemeler ile daha uzun süreyi kapsayan menüler oluşturabilirsiniz.

ŞefGibi‘de seveceğiniz menülere ulaşmak için ilk olarak beslenme tercihinizi belirtiyorsunuz. Daha sonrasında karşınıza çıkan menülerden seçimler yaparak, gerekli malzemelerin size ulaşmasını bekliyorsunuz.

ŞefGibi

ŞefGibi Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, servis bölgelerindeki adreslere, 9:00-12:00, 13:00-18:00 ve 19:00-21:00 saat dilimlerinde teslimat yapıyor. Şu an ne yazık ki sadece İstanbul‘da bu bölgelere gönderim yapabiliyor;

ŞefGibi Teslimat Bölgeleri

Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Sarıyer, Kağıthane, Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir

 

ŞefGibi Fiyatlandırma

Haftalık olarak 2 tarif seçeneği;

Haftalık Ücret:100 TL
Kargo Ücreti:20 TL

 

Haftalık olarak 3 tarif seçeneği;
Haftalık Ücret: 150 TL
Kargo Ücreti: ÜCRETSİZ

Ayrıca gönderimlerin saatlerini ve günlerini istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi veya tatile çıkma gibi durumlarda dondurabileceğinizi belirtelim. Daha fazla bilgi ve üyelik için www.sefgibi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Şef Gibi Menüleri

Kekikli Izgara Antrikot

ŞefGibi

Fırınlanmış mantar ve roka salatası eşliğinde.

Mozerella Peynirli Tavuk Fileto

ŞefGibi

Akdeniz yeşillikleri eşliğinde.

Fırında Limonlu Levrek

ŞefGibi

Fırında patates cipsleri ve keçi peynirli roka salatası eşliğinde.