En Ucuz Xiaomi Android TV: Mi Box 4 SE

Çinli Teknoloji Şirketi Xiaomi, Android TV cihazlarındaki kullanımı yaygınlaştırmak adına çok yakında ekonomik bir model piyasaya sürüyor. İsmi Xiaomi Mi Box 4 SE olacak modelin özellikle fiyatı herkesi şaşırtıyor!

Xiaomi Mi Box 4 SE

Televizyon ve monitörlerde Android tabanlı olarak medya oynatmaya yarayan bu cihazlar özellikle akıllı olmayan televizyonlara çağ atlıyor. HDMI üzerinden ekranlara bağlanan bu ürün sayesinde farklı cihazlardan görüntü aktarımı da yapabiliyorsunuz.

Donanım Özellikleri

Cortex-A7 işlemci ve Mali-400 GPU donanım özellikleriyle gelecek olan Xiaomi Mi Box 4 SE, 1GB RAM’e ve 4 GB dahili hazıfaya sahip olacak. USB girişi sayesinde harici harddisklerin de bağlanabildiği cihaz arşivinizde bulunan filmleri kolayca izlemenize de olanak tanıyor.

Xiaomi Mi Box 4 SE

Fiyat

Wi-fi üzerinden diğer cihazlarla bağlantı kurabilen ve akıllı telefonunuzla da yönetebileceğiniz Xiaomi Mi Box 4 SE, tam olarak 27 dolar satış fiyatıyla piyasaya çıkacak. Bu haliyle en ucuz Xiaomi Android TV olma özelliğini de taşıyacak.

Xiaomi’nin Türkiye’de de resmi bir distribütörünün olması kısa süre sonra bu ürünü ülkemizde de görebileceğimiz anlamına geliyor. Tabii ki vergiler ve komisyonlarla birlikte fiyat biraz daha yukarı çekilecektir fakat; yeni çıkan bir ürün için her türlü makul bir fiyatlandırmaya sahip olacağı kesin.