Stil İkonu Erkekler

Stil ikonu erkekler

Jude Law

Jude Law

Sinema dünyasının beyefendilerinden olan Jude Law, içinde rahat hissetmekten keyif aldığı spor giyimi ile hayranlık uyandırırken klasik takımı da en iyi taşıyan ve kombinleyen ünlüler arasında yer alıyor.

Jude Law

Tom Ford

Tom Ford

Gucci’nin küllerinden doğmasını sağlayan adam,” A single man” filminin ödüllü yönetmeni, başarılı fotoğrafçı Tom Ford, maskülen stili, yetenekleri ve hayat tarzı ile tam bir mükemmel erkek figürü.

 

Ryan Goslin

Ryan Gosling

Mükemmel vücudu ve karizmatik duruşunun avantajlarını kullanan ve cesur renk seçimleriyle bunduğu ortamlarda her daim dikkat çekmeyi başaran aktör, aksesuar kullanımını en iyi yapan stil ikonları arasında.

 

Mark Ronson

Mark Ronson

Amy Winehouse, Lily Allen gibi birçok ünlü ismin prodüktörlüğünü yapmış olan Mark Ronson, stili ile de çok konuşulan bir isim. Çizgili desenlere olan düşkünlüğü,  kombinlerindeki kontrast kullanımı ve tarzına hakim olan retro dokunuşlar Ronson’ın stil ikonları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Mark Ronson

 

Nick Wooster

Wooster

Giyimini klasik, spor diye ayırmayan ve kendi deneysel kombinlerini yaratan ünlü modacı erkek sokak stilinin en başarılı isimlerinden. Metropol erkeğinin sıkıcılıktan kurtulması gerektiğini düşünen Wooster Amerika’da pek çok modasevere ilham kaynağı oluyor.

Nick Wooster

 

David Gandy

David Gandy

Moda endüstrisinin  “Yunan Tanrısı” olarak nam salmış modeli David Gandy, stilinde geleneksel ve modern çizgileri bir arada kullanıyor. Takım elbiseye yeni bir bakış açısı getiren İngiliz model, spor giyimde kaliteli ürünler tercih ediyor. Gandy, mütevaziliği ve yardımseverliği ile de örnek alınacak erkekler arasında.

David Gandy

 

Justin O’shea & Dan

Justin

Mytheresa.com ‘ un satış müdürü Justin, son dönemin popüler moda akımlarından olan “Lumbersexual Man”  trendini klasik bakış açısıyla yorumlayanlardan. Kollarını kaplayan dövmeleri ve jilet gibi takım elbiseleri ile asi ruh ve beyefendiliği bir arada yansıtmayı başaran Justin Londra sokaklarında arz-ı endam ediyor.

Justin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir