Aceleci Davranmayın

Bir çok erkek ilişki konusunda aceleci davranır. Hatta bazılarına ön sevişme için yapılanlar angarya gelir. Partnerinizin orgazm olabilmesi ve sağlıklı bir ilişki yaşayabilmeniz için kesinlikle fazla aceleci davranmayın. Ön sevişme süresini makul bir seviyede tutmaya çalışın.

Israr Etmeyin

Partneriniz sevişmek istemeyeceği zamanlar olabilir. Bu gibi anlarda fazla ısrarcı olmanız hem siz hem de partneriniz için olumsuz sonuçlar doğrulabilir. Sırf sizi üzmemek adına sizinle sevişen biriyle sağlıklı bir ilişki yaşayamazsınız. Bu gibi durumlarda ısrar etmek yerine onun da bunu istemesi için uğraşın. İster sözlü olarak isterseniz de partnerinizin zevk noktalarını kullanarak bunu başarabilirsiniz.

Sevginizi Hissettirin

Bir sevişmede sevgi ilişkinin kalitesini belirler. Bu yüzden karşınızdakine sevginizi hissetirmelisiniz. Öpüşme bu aşamda çok önemli bir yer tutar. Ayrıca farklı yerlere konduracağınız öpücüklerle ve sıcak hareketlerle de sevginizi hissettirebilirsiniz.

Klitoris

Partnerinizin orgazma ulaşabilmesi için klitorisinin de yeterince uyarılması gerekiyor. Bu konuda da aceleci davranmamanızı öneririz. Partnerinizin istekleri doğrultusunda dokunarak ve hangi pozisyonlarda uyarıldığına dikkat ederek gerekli uyarılmayı sağlayabilirsiniz.

Islaklık

Partnerinizin vajinal ıslaklığı uyarıldığını gösterir. Bu şekilde acısız ve kolay bir birleşme yaşanabilir. Bu ıslaklığın yeterli olmadığı durumlarda nemlendirici ve özel jeller kullanmanızda fayda var.

Partnerinizi Dinleyin

Onu dinlemek çok önemlidir. Çünkü karşılıklı zevk bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Bu şekilde zevk eşiği çok daha yukarılara çekilebilir. Birbirinize zevk noktalarınızı söyler ve utangaçlık yapmazsanız çok da fazla zevk almaya başlayabilirsiniz.