Bütün külfetine rağmen uzun saçlara sahip olmayı isteyen bir çok erkek olduğunu biliyoruz! Model konusunun çok daha kritik olduğu bu saç uzunluğuda çok dikkatli olmak gerekir. Eğer yüzünüze uygun olmayan bir modelle yola çıkarsanız her şey çok kötü olabilir; aylarca uzattığınız saçı dakikalar içerisinde kesmeniz gerekebilir.

Eğer aklınızda saç uzatma fikri varsa ya da halihazırda saçlarınızı uzatmaya başladıysanız muhtemelen kendinize uygun erkek saç modelleri arasında uzun olanları aramaya başladınız bile. Bizler de kısa ve orta olarak yaptığımız erkek saç modelleri yazımızın uzun versiyonunu geç de olsa hazırladık. Aşağıdaki uzun erkek saç modellerinde yüzünüze en yakın örneği bularak bir fikir edinebilirsiniz. Bunun dışında diğer yazılarda belirttiğimiz gibi berberinize danışmadan radikal kararlar almayın 🙂

Erkek saç modelleri serimizin uzun örnekleri bu şekildeydi. Bu sıcaklarda bu modellerle nasıl baş edersiniz bilemeyiz ama; umarız işinize yaramıştır. Eğer kararınızda bir değişme olursa Erkek Saç Modelleri – Orta ve Erkek Saç Modelleri – Kısa yazılarına da bakabilirsiniz.