Dövme Denemesi Yapabileceğiniz Uygulama: Inkhunter

Dövme yaptırmayı düşünenlere güzel bir haberimiz var! Aklınızdaki dövmeyi yaptırmadan önce vücudunuz üzerinde görmenizi sağlayan muhteşem bir uygulama keşfettik; Inkhunter. Dövme denemesi yapabileceğiniz uygulamanın detayları ise şöyle;

Dövme Denemesi Inkhunter

 

Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) teknolojisi sayesinde artık dövme denemeleri yapabiliyoruz! Uygulama üzerinden seçtiğiniz dövme modellerini üzerinizde görmek için sadece kamerayı o bölgeye tutmanız yeterli. Dövme yaptırmak istiyorum ama emin olamıyorum diyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

 

Dövme Denemesi Inkhunter

Uygulamada bir çok hazır dövme modeli bulunuyor ama; en güzel tarafı kendi çiziminizi de uygulamaya yükleyip nasıl duracağını yaklaşık olarak görebiliyorsunuz. Doğru açı ayarlamalarıyla çekeceğiniz fotoğrafları arkadaşlarınıza gösterip onların fikirlerini de rahatça alabileceksiniz.

E-posta adresinizle kayıt olarak ya da Facebook ile giriş yaparak uygulamayı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Hazır dövme modellerinden birini denemek isterseniz uygulama dövmeyi görmek istediğiniz bölgeye üç çizgi çizmenizi istiyor. Bu yönlendirmelere uyduktan sonra dövme bölgeye yerleştiriliyor. Bu işlemden sonra dövme modelini rahatça büyütüp küçültebilir ve yerini değiştirebilirsiniz. Son olarak dövme denemesi yapabileceğiniz uygulama Inkhunter ‘ın tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. (Eğer dövme çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz “Dövme Çeşitleri” yazımıza göz atabilirsiniz.)

Inkhunter İndirmek İçin;

IOS

Android