Sabah tüm vücudumuz dinlenmiştir, vücut kendini toplamıştır. Sabah ereksiyonundan da anlayabileceğimiz üzere testosteron hormonu en çok sabah saatlerinde salgılanır. Aslında erkekler hem fiziksel hem de mental olarak sekse fazlasıyla hazırlardır.

Durum böyleyken hem cinsel yaşamınıza bir renk katmak hem de güne iyi başlamak için sabah seksiyle tanışın! Fazlasıyla mutluluk hormonu salgılandığınız bir gün mutlaka güzel geçecektir. Bununla birlikte metabolizmanız da hızlı çalışmaya başlar. İsterseniz bunu bir sabah egzersizi olarak da düşünmeniz mümkün. Ayrıca gün içinde daha az dikkat dağınıklığı ve yüksek konsantrasyon elde debilirsiniz.

Tüm bunların yanında partnerinizle olan ilişkinizi de güçlendirecektir ve karşınızdakine arzulandığı düşüncesini aşılayacağı gibi hem de gün boyu birbirinizle daha iyi anlaşmanızı sağlayacaktır.

Daha önce denemediyseniz bahsettiğimiz konunun ne kadar keyifli olabileceğini tahmin edemezsiniz. Ayrıca ufak bir hatırlatma; duşa tek başına girmek zorunda değilsiniz!