48 Megapiksellik Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Xiaomi dengeleri alt üst etmeye devam ediyor! Uygun fiyatı ve 48 megapiksel kamerasıyla dikkatleri üzerine çeken Xiaomi Redmi Note 7 Pro modeliyle fiyat/performans konusunda rakip tanımıyor.

Henüz satışa çıkmamış olan Xiaomi Redmi Note 7 Pro, duyurulduğu günden bugüne heyecanla beklenen telefonlar arasında yer alıyor. 6 inç Full HD ekrana sahip olan bu telefonda başlangıç olarak 4 GB RAM ve 64 GB depolama bulunacak. İstenirse 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza seçeneklerine de yükseltilebiliyor. İşlemci olarak da Snapdragon 675 tercih edilmiş. Bunun yanında tam 4.000 mAh pille uzun bir şarj süresi vaadeden Xioami Redmi Note 7 Pro sadece bu özellikleriyle bile tam bir fiyat performans ürünü.

Xiaomi Redmi Note 7 Plus

Peki bitti mi? Hayır! Telefonun arkasında 48 megapiksellik çiftli kamera sistemi bulunuyor. Telefonun önünde ise 13 megapiksellik ayrı bir kamer avar. 4K çözünürlükte 30 FPS video kaydedebilen Xiaomi Redmi Note 7’nin başlangıç için satış fiyatı 195 dolar olacak! (4GB RAM ve 64 GB depolama için) Bu özelliklere bakınca fiyat gerçekten inanılmaz gözüküyor.

Xiaomi Redmi Note 7 Plus

Xiaomi Redmi Note 7 Pro fiyatının ülkemizde Mart 2019 kuruyla hesapladığımızda yaklaşık olarak 1.700 TL seviyelerinde olacağını tahmin ediyoruz.