Paropay ile Ödeme Yapmak | Paykasa, Paykwik ve Astropay

Paropay paropay Paropay ile Ödeme Yapmak | Paykasa, Paykwik ve Astropay yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Paropay ile Ödeme Yapmak

Her geçen gün internete bağlı kalarak daha fazla zaman geçiriyoruz. Sosyal hesaplarımız, izlediğimiz diziler, oynadığımız oyunlar ve yaptığımız alışverişler artık olmazsa olmazımız. Durum böyleyken, internet üzerinde daha çok para harcıyor, daha çok alışveriş yapıyoruz. Ancak; bu alışverişlerimizin ne kadar güvenli olduğunu düşünmemiz gerek. Halihazırda hem kredi kartıyla alışveriş yapanlar hem de güvensizlik yaşayanlar için çok iyi bir çözümümüz var; Paropay!

Paropay, son zamanlarda popülerleşmeye başlamış ön ödemeli Paykasa, Paykwik ve Astropay kartları en uygun fiyatlarla üstelik çok güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir sistem. Hiçbir banka hesabınız olmasa bile Paykasa sayesinde ön ödemeli kart alabiliyor ve bunu internet üzerinde oldukça güvenli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu kartlar sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada alışverş yapmanıza da olanak sağlıyor.

Paropay Paykwik paropay Paropay ile Ödeme Yapmak | Paykasa, Paykwik ve Astropay yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Paykasa, Paykwik ve Astropay kartların 10 Euro’dan 1000 Euro’ya uzanan geniş seçenekleri var. 10 Euro tutarında bir harcama yapmak istiyorsanız hemen Paropay aracılığıyla bu kartlardan dilediğinizi satın alarak işleminizi dakikalar içerisinde tamamlayabiliyorsunuz. Aldığınız kart 10 Euro limitli olduğu için çalınması ve/veya bu tutardan sizin adınıza daha fazla tutarlarda çekim yapılması imkansız. İşte bu açıdan hem paranızı hem de kimliğinizi güvende tutabiliyorsunuz.

Paropay Nasıl Güvenli?

Örnek verelim; internet üzerinden eşinizin veya sevgilinizin ekstrede görmesini istemediğiniz bir şey almak istiyorsunuz. Bu kartlar sayesinde harcamalarınızı tamamen ayrı bir platform üzerinden gerçekleştirdiğiniz için etrafınızdakiler durumdan haberdar olamıyor. Bu satın alma dışında online servislerde yaptığınız diğer ödemeler için de geçerli. Bazen her şeyin bir yerlerde kaydediliyor olmasını istemeyiz.

Hem çalınma riski hem de harcamalarınızın gizliliği açısından yüksek güvenliği sağlamak için çözüm Paropay.com’da! Eğer bu konuda bir ihtiyacınız varsa Paropay müşteri temsilcilerine bağlanarak istediğiniz harcamayı dilediğinizce yapabilir ve kimseye hesap vermek zorunda kalmazsınız.

paropay paropay Paropay ile Ödeme Yapmak | Paykasa, Paykwik ve Astropay yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Geri Ödeme İmkanı

Paropay üzerinden aldığınız Paykasa, Paykwik ve Astropay kartlarınızı bir sene içerisinde o günün kuru ile hesaplanacak şekilde bozdurabiliyorsunuz. Bu sayede döviz hareketliliğinden kaynaklanan bir kaybınız da olmuyor. Paropay müşteri temsilcilerine kartınızı bozdurmak istediğinizde yine aynı gün içerisinde paranız hesabınıza gönderiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir