En iyi 5 Oyun inceleme sitesi

En iyi 5 oyun inceleme sitesi en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

En iyi 5 Oyun inceleme sitesi

Son zamanlarda oyun sektöründeki inanılmaz büyüme ve bu sektöre duyulan ilginin artması, artık oyunları bizler için vazgeçilmez hale getirdi. Özellikle bilgisayar ve konsol özelinde online multiplayer seçeneklerinin neredeyse tüm oyunlarda mümkün olmasının ardından her birimiz bir oyuncuya dönüştük. İşte bu büyüyen pazardaki gelişmeleri takip etmek de gitgide zorlaşmaya başladı. Bu zorluğu aşmak için ara sıra göz atmak isteyeceğiniz, eğer oyun tutkunuysanız yakından takip edeceğiniz en iyi 5 oyun inceleme sitesini sizler için sıraladık.

Merlinin Kazanı

Merlinin Kazanı en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Merlinin Kazanı, bu alandaki Türkçe içerik üreten en eski kaynaklardan biri olması ve oyunlara dair merak ettiğimiz tüm konuları yıllardır bize Türkçe haliyle ulaştırmasından dolayı bizim için yeri çok ayrı. Eski oyunlardaki hileleri aradığımız dönemlerde ingilizcemiz o zamanlar yetmediği için bölümlerin nasıl geçileceğini öğrendiğimiz kutsal bir kaynak. O zamanlarda bu zamanlara oyunlar hakkında güncel ve detaylı incelelemelerin yer aldığı Merlinin Kazanı oyunlara ilgi duyan herkesin takip etmesi gereken en iyi 5 oyun inceleme sitesi‘nden biri.

Turuncu Levye

Turuncu Levye en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

2013’ten beri yayınlarına aralıksız devam eden Turuncu Levye, en iyi 5 oyun inceleme sitesi sıralamamızın ikinci sırasında. Turuncu Levye oyun inceleme konusunda güncelliğini ve yetkinliğini koruyor. Bir çok oyun hakkında inceleme ve ön incelemelere ulaşabileceğiniz zengin kaynaklardan biri. Piyasaya çıkan oyunların video incelemelerine ulaşabileceğiniz gibi Turuncu Levye‘de önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan tüm oyunlar hakkında da ön bilgilendirmelere ulaşabiliyorsunuz.

OyunGezer

Oyun Gezer en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Yayın hayatında basılı bir dergi olarak başlayan OyunGezer, dijital dönüşümünü başarıyla gerçekleştiren kaynaklardan biri ve En iyi 5 oyun inceleme sitesi litemizin üçüncü sırasında. Oyunlarla ilgili farklı bakış açılarına sahip olmak için incelemelerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sitede yer alan oyun takvimi sayesinde PC, PS4, XBOX, Nintendo Switch ve Mobil özelinde piyasaya çıkacak oyunların lansman tarihlerini tek bir ekrandan kolaylıkla görebiliyorsunuz. Ayrıca OyunGezer’in VR konusuna diğer oyun bloglarından daha fazla önem verdiğini OGZVR sayfasından görebiliyoruz. Eğer VR destekli oyunlar hakkında merak ettikleriniz varsa OyunGezer‘i ziyaret etmenizi öneririz.

Technopat

Technopat en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Recep Baltaş ve Ali Güngör’ün yönettikleri teknoloji yayını Technopat, bilgisayar ve bilişim alanlarında yıllardır en iyi kaynaklardan biri olma özelliğini taşıyor. Bu özelliğinin yanında güncel oyun bölümüyle de başarılı bir editoryal çalışmaya da imza atıyorlar. Oyunlarla ilgili en güncel haberleri alabileceğiniz Technopat, forum bölümüyle de kullanıcılarına merak ettiklerini sorma ve cevap alma şansı tanıyor. Halihazırda çok fazla aktif üyesi bulunan Technopat Forum, teknoloji ve oyun alanında sorularınıza cevap bulabileceğiniz en iyi adreslerden biri.

BozukTuş

Bozuktuş en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Bozuktuş, bu listede saydığımız diğer yayınlar gibi oyunlar hakkında güncel ve detaylı incelemeleri bulabileceğiniz bir adres. Bozuktuş‘ta ayrıca E-spor bölümü sayesinde bu alandaki gelişmeleri de takip edebiliyorsunuz. Ayrıca AAA oyunlarda size rehberlik edecek makalelere de ulaşmanız mümkün. Bozuktuş mevcut haliyle en iyi 5 oyun inceleme sitesi listemizin içerisinde.

 

Bonus: Oyun Troll

Oyun Troll en iyi 5 oyun inceleme sitesi En iyi 5 Oyun inceleme sitesi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Yayın hayatına yeni başlamış olan Oyun Troll, bilgisayar ve konsol oyunlarının yanında online oyunlardaki beceri ve kabiliyetleri geliştirmeye yönelik yayınlandığı rehberlerle dikkat çekiyor. Ayrıca Twitch dünyasındaki gelişmeleri ve yayıncılar hakkında arkaplanda kalmış detayları da bizlerle paylaşıyor. Aynı zamanda Oyun Troll Youtube kanalında yerli ve yabancı oyun yayıncılarının en dikkat çeken kayıtlarını derleyerek izleyicilere seyir zevki yüksek videolar sunuyor. Eğer siz de en iyi hareketlerinizin, en görkemli skorlarınızın ve en etkileyici oyunlarınızın videolarda yayınlanmasını istiyorsanız info@oyuntroll.com adresine video linkini ulaştırmanız yeterli.

 

Manfect

 

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir