Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Yılbaşına çok az kaldı ve her yerde hediye reklamları dönüyor. Dikkat edin, büyük bir çoğunluğu kadınlara yönelik hediyelerin reklamları. Yıllar içerisinde devam eden bu kültür hediyenin kadına verilen bir şey olduğuna dair mesaj vermeye devam ediyor ve erkekler hep geri plana itiliyor. Buna bir dur demek ve malum kişiye mesaj vermek adına böyle bir yazı hazırladık. Eğer erkeklere alınabilecek hediyeler listemizde sizin de hoşunuza gidecek bir ürün varsa, sosyal medya hesaplarınızdan bu yazıyı paylaşarak gereken mesajı verebilirsiniz 🙂

Kendimizi çok açık ettik ama mesajı kaçırma ihtimalini göze alamazdık. Son dönemlerde ilgimizi çeken ürünlerle başlayalım;

 

Manuel Espresso Makinası

Manuel Espresso Makinesi

Kahveyi eminim bir çoğumuz seviyor; ama ulaşmakta sıkıntı yaşayabiliyoruz. Her ortamda nitelikli kahve içebilmenize olanak sağlayan manuel espresso makinaları aynı zamanda outdoor aktivitlerde de imdadınıza yetişebiliyor.

Wacaco markasının ülkemizde satılan Nanopresso ve Minipresso modelleri bu amaca hizmet eden hediyelerden biri olabilir. Hem çekilmiş toz kahve hem de kapsülle kullanılabilen bu makineler geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Eğer kahve içmeyi çok seven bir erkeğe bundan hediye ederseniz memnun kalacağını garanti edebiliriz. 

Minimalist Saatler

Komono Saat

Sade tasarımlar bizce beğenilmesi garanti hediyelerdir. Ülkemizde sade tasarımlara sahip bir çok saat bulabilirsiniz. Üstelik saatler erkeklere alınabilecek hediyeler arasında en kestirme yollardan biridir.  İşte biz bu noktada size KOMONO’nun saatlerini önerebiliriz. Yıllardır belli bir çizgide devam eden KOMONO markası, hem tasarımları hem de hediyeye uygun ambalajlarıyla göz kamaştırıyor.

Komono Saat

Komono Saat

Eğer seçtiğimiz modelleri almayı düşünürseniz Winston Deco ve Black Cognac olarak aratabilirsiniz.

Sırt Çantası

Herschel Çanta

Artık taşıyacak çok şeyimiz var! Laptop, tablet, dslr… Herhangi bir yere kısa süre seyahat etsek bile çok fazla ihtiyacımız oluyor. Bunları taşırken güzel görünmek de mümkün. Stil sahibi Herschel çantalarla hem şık görünebilir hem de bir sürü eşyanızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ülkemizde de bir çok mağazada bulunabilen Herschel farklı tasarımlarıyla bir çok tarza uygun ürünler sunabiliyor. Ayrıca biz çok beğeniyoruz!

 

Humidor & Puro Aksesuarları

Humidor Hediye

Eğer tütünle arası iyi olan birine hediye almayı düşünüyorsanız humidor doğru bir seçim olabilir. Halihazırda bir kaç kez puro içtiğini de gördüyseniz çok daha isabetli bir hediye olma ihtimali çok yüksek. Bilmeyenler için açıklayalım; Humidor, doğal ağaç malzemeden yapılan içerisinde nem ölçer ve nem regülatörü bulunan kutulardır. Bu kutular puroların çevresel etkilerden dolayı bozulmamasını/kurumamasını sağlar. Bu açıdan puro severler için vazgeçilmezdir.

Puro Aksesuar Seti Hediye

Eğer halihazırda puro içen bir kişiyse zaten bir humidor sahibi olabilir. Bu noktada puro aksesuarlarına veya direkt olarka purolara yönelebilirsiniz. Puro çakmaları, taşıma kılıfları, kesiciler, küllükler ve bunların bir arada bulunduğu setler oldukça şık kutularda sunulabilmektedir. Bu açıdan bu setler gösterişli hediyelerdir. Kesinlikle Erkeklere alınbilecek hediyeler arasında en iyi seçimlerden biri olacaktır. 

Oyun Konsolu

Playstation 4 Pro Hediye

Eğer bütçe problemimiz yoksa oyun konsolları erkeklere alınabilecek hediyeler arasında en iyi seçeneklerden biridir. Her yaştan erkeği cezbedebilen oyun konsolları arasından şu an Playstation 4 Pro ve Xbox One X tercihlerinden birini seçebilirsiniz.

Xbox One X Hediye

Eğer zaten hediye alacağınız erkeğin bir oyun konsolu varsa; ona son çıkan popler oyunlardan (FIFA, PUBG, Red Dead Redemption 2, God of War 4) oluşan bir set hediye edebilirsiniz. Sizin için bir kaç CD’den ibaret gibi görünebilir fakat; bu kesinlikle memnun edici bir hediye olacak 🙂

 

Müzik Çalar & Kablosuz Hoparlör & Kulaklık

Müzikçalar Pikap Hediye

Müzikçalarlar erkeklere alınabilecek hediyelerden biri. Eğer sürekli bir şeyler dinleyen, müziksiz yapamayan birine hediye almayı düşünüyorsanız bu öneriler tam size göre. Eğer bir müzikçaları yoksa ona pikap hediye etmek iyi bir fikir olabilir.

Kablosuz Hoparlör Hediye

Eğer daha mobil bir çözüm istiyorsanız kablosuz hoparlörler de erkeklerin hoşuna gidebilecek hediyelerden biri. Ülkemizde de oldukça fazla marka/model bulunabilen kablosuz hoparlörlerle hediye alacağınız kişinin müziğini istediği yere taşımasını sağlayabilirsiniz.

Kulaklık Hediye

Eğer bunlar çok da uygun görünmediyse kulaklık daha garanti bire hediye olacaktır. Müziğin bu kadar kolay ulaşılabilir olduğu bir dönemde ses kalitesi konusunda da git gide hassaslaşmaya başlıyoruz. Makul fiyatlardan çok uç fiyatlara uzanan bir skalada çok fazla kulaklık seçeneği bulabilirsiniz.

 Dolma Kalem

Platinum Dolma Kalem Hediye

Kulağa biraz eski moda gibi gelse de dolma kalemler hala gösterişli birer hediye. Eğer beyaz yakalı bir erkeğe hediye almayı düşünüyorsanız dolma kalem de hediye seçenekleri arasına dahil edilebilir. Tabii ki kırtasiyede satılan ucuz kalemlerden bahsetmiyoruz.

Mont Blanc Dolma Kalem Hediye

Bütçenizi sarsmayacak bir önri olarak; Platinum dolma kalemleri mantıklı bir tercih olabilir. Hem yüksek kaliteli hem de makul fiyatlarıyla çok sevilen bir dolma kalem markası Platinum. Eğer bütçem sınırsız diyorsanız Mont Blanc gibi markalara da bakabilirsiniz. 🙂

 

Erkekler genel olarak karşısındakine pahalı ve gösterişli hediyeler almak ister. Böyle düşünen birinin hediye kabul etme günü geldiğinde ucuz, basit veya üzerine hiç düşünmemiş, manevi bir değeri de bulunmayan hediyeler almaktan hoşlanması beklenemez. Erkeklere alınabilecek hediyeler çok daha çeşitlendirilebileceği gibi bazen basit düşünmek de işe yarayabilir. Unutmayın, güzel ve özenli gözüken çoğu şey genelde karşınızdakini mutlu etmeye yetecektir.