Erkek Kısa Saç Modelleri

Saçlarımız hiç şüphesiz stilimizin en önemli parçalarından birini oluşturuyor. Birçok erkek kısa saç modellerini tercih ettiği için aslında fark yaratmakta bazen zorlanabiliyoruz. Erkekler için farklı kısa saç modellerini derlediğimiz bu liste umarız size ilham verme konusunda yardımcı olacaktır;

 

Orta-Kısa Saç Modelleri

Kısalık tabii ki bir çok erkek için göreceli olabilir. Orta uzunluktan en kısa saç modellerine doğru ilerleyeceğiz. Şimdi biraz daha serin havalar için tercih edebileceğimiz modelleri aşağıda sıraladık; (Fotoğrafları doğru şekilde görüntülemek için üzerine tıklayın.)

Kısa Saç Modelleri

Havalar ufak ufak ısınmaya başlıyor, sıcaklarla daha kolay başa çıkmak için kısa saç modellerini tercih etmek mantıklı bir hareket olabilir. Özellikle aşağıdaki erkek saç modelleri bahar ayları ve yaz için oldukça uygun gözüküyor.

 

 

Boyalı Kısa Saç Modelleri

Peki ya işi biraz daha iddialı hale getirmeye ne dersiniz? Saçlarımızda aşırıya kaçmadan boya kullanmak da bize bambaşka bir görüntü verebilir. Cesaret edebilenlerimiz için aşağıdaki modeller ilham verici olabilir;

Erkek kısa saç modelleri 2019 yılında da yeni bir akımla henüz karşılaşmadı. Zaten öyle bir akım olsa da mainstream olacağı için biz önermeyecektik, muhtemelen kötülerdik 🙂 Son olarak size en uygun saç modelini yüz şeklinize göre bulacağınızı hatırlatalım. İşinin ehli berberlere giderek önerilerini dinleyebilirsiniz. Model konusunda büyük bir değişiklik yapacaksanız kesinlikle mahalle berberinden uzak durun, aksi takdirde çok büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.