Android Gizli Gezinme: Tor Browser

Android Gizli Gezinme android gizli gezinme Android Gizli Gezinme: Tor Browser yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Android Gizli Gezinme: Tor Browser

Android kullanıcıları için güzel bir haberimiz var! Anonim olarak internet üzerinde gezinmeyi sağlayan Tor Browser Android sürümüyle karşınızda. Eğer hala güvenli ve gizli bir şekilde gezinmenin yollarını öğrenmediyseniz bu yazımız sizin için.

Tor Browser Android

Internette tamamen anonim bir şekilde gezinmeyi mümkün kılan Tor, bu teknolojisini Android kullanıcılarına da sunmaya başladı. Masaüstü versiyonuyla epey adından söz ettiren Tor artık mobil dünyaya da el atmış durumda. Google Play marketi üzerinde indirilebilir durumda olan Tor Browser, android gizli gezinme konusunda en güvenilir uygulamalardan biri.

Mobil Tor Tarayıcı sayesinde her türlü takipten kaçabilir ve ziyaret geçmişinizden kurtulabilirsiniz.

Android Gizli Gezinme android gizli gezinme Android Gizli Gezinme: Tor Browser yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Yasaklı Sitelere Erişim

Andorid’te gizli gezinmenin yanında Tor Browser servis sağlayıcılar tarafından yasaklanmış sitelere erişimi de mümkün kılıyor. Ayrıca bu tarayıcı reklamları da engelleyerek minimum veri kullanımı da sunuyor. Tarayıcıyı kapattığınızda cookiler otomatik olarak siliniyor ve geçmişe dair herhangi bir iz kalmamış oluyor. Bu browserı kullanmaya başlamadan önce Proxy uygulaması Orbot’un indirilmesi gerektiği Tor Browser tarafından belirtiliyor.

Andorid 4.1 ve sonrasında yayınlanan tüm sürümlerde sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Android Tor Browser İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir