Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası ve Çözümü instagram akış yenilenemedi hatası Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü

Instagram’da fotoğraflar gözükmüyor, akış yenilenemiyor, arkadaşlarımın fotoğraflarını göremiyorum gibi şikayetleriniz varsa bu yazı sizin için. Özellikle Instagram Akış Yenilenemedi Hatası alanlar için bu problemin çözümü çok basit olabilir.

Uygulamaların telefonunuzda açıldığı halde içeriği getirmediği durumlarda problem çok büyük bir ihtimalle bağlantıdan kaynaklıdır. Eğer uygulamayı yeni güncellemediyseniz ve kullandığınız sürümde bir problem yok ise %99 bağlantı sorunu yaşıyorsunuz demektir.

 

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Neden olur?

Bu hatanın nedeni yukarda belirttiğimiz gibi bağlantıdan kaynaklanıyor olabilir. İlk olarak wi-fi ağına bağlı olup olmadığınızı ve bağlı olduğunuz ağın internete bağlı olup olmadığını modemden kontrol edin. Eğer hücresel veri yani 3G ya da 4.5G bağlantı kullanıyorsanız paketinizin bitmediğini ve diğer servislere bağlanıp bağlanamadığınızı kontrol edin.

Bağlantım var yine de sorun devam ediyor.

Eğer bağlantınız var ve sorun devam ediyorsa Instagram’ın serverlarına bağlanırken bir problem yaşıyor olma ihtimaliniz var. Bir sebepten bu sunuculara cihazınızın erişimi engellendiyse bağlantınızı tamamen kapatıp yeniden internete bağlanın. (Hızlıca uçak moduna alıp 10-15 sn bekledikten sonra tekrar açın.)

Instagram Akış Yenilenemedi Hatası ve Çözümü instagram akış yenilenemedi hatası Instagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Yeniden bağlandıktan sonra sorun devam ediyorsa DNS ayarlarını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer bir VPN ile bağlantı sağlıyorsanız bunu kapatın.

Instagram’ı Güncelleyin

Bağlantıda bir problem yaşamadığınız halde sorununuz düzelmediyse uygulamayı güncellemeyi deneyebilir, tamamen kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz.

Instagram akış yenilenemedi hatası kesin çözümü maalesef yok. Uygulamayı açtığınız halde fotoğrafları görüntüleyememenizin sebebi bağlantıda gizli. Bağlantı probleminizin kaynağını farklı kablosuz ağlara bağlanarak bulmanız mümkün.

Instagram’ın Son Sürümü’nü İndirmek için;

IOS   |   ANDROID

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir