Yeni Apple Mac Mini Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Apple 30 Ekim itibariyle düzenlediği lansmanıyla yeni Apple Mac Mini modelinin tanıtımını gerçekşeştirdi. Güçlendirilmiş özellikleriyle öne çıkan Apple Mac Mini Türkiye fiyatı da bu etkinlikle birlikte belli oldu. Ekonomik olmasıyla bilinen bu model ne yazık ki ülkemizde o kadar da ekonomik değil.

Apple Mac Mini Türkiye Fiyatı

İşte karşınızda Yeni Apple Mac Mini Türkiye fiyatı!

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde gerçekleştirilen lansmanda yeni iPad ve Macbook Air modelleriyle birlikte tanıtılan Mac Mini, Türkiye fiyatıyla Apple tutkunlarını üzeceğe benziyor.

Mağazanın geçici olarak kapatılmasının ardından açıklanan fiyatlar şöyle;

4 çekirdekli Intel i5 işlemcil,, 8 GB Ram ve 128 GB depolamaya sahip Mac Mini Modeli 5999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Bunun yanında 6 çekirdekli Intel i5 işlemciye sahip, 8GB RAM ve 256 GB kapasiteli modeli ise 8399 TL’den başlayan fiyatlarla Apple Store’da yerini aldı.

Apple Mac Mini Türkiye Fiyatı

Bu iki modelin yanında fiyat olarak epey yüksek yeni bir model daha satışa sunuluyor. Bu modelde ise 64 GGB Ram, 6 Çekirdekli Intel i7 işlemci ve 2 TB SSD depolama bulunan yüksek bir konfigrasyon bulunuyor. Bu model ise 34,600 TL gibi bir bedelle satın alınabilir. Yeni Apple Mac Mini modelleri Türkiye’de 7 Kasım’dan itibaren satışta olacak.