Sony FES Watch U

Sony Fes Watch sony fes watch u Sony FES Watch U yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Sony Fes Watch U

Katlanabilir ekranlı telefonlara hazırlanırken katlanabilir e-kağıtlara da hazırlanmalıyız! Kindle gibi e-kitap okuyucularda görmeye alışık olduğumuz e-ink ya da e-paper teknolojisi katlanabilir haliyle Sony’nin yeni akıllı saatlerinde kullanılıyor; Sony Fes Watch U

Sony’nin bir süre önce piyasaya sürdüğü e-ink teknolojisiyle çalışan saatlerinin yeni modelleri kişiselleştirilebilir kordonlarıyla birlikte geliyor. İlk modellerde sadece saat üzerinde düzenleme yapılabiliyordu; artık katlanabilir ekran teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte bu fonksiyon kordonlara da taştı.

Sony Fes Watch U sony fes watch u Sony FES Watch U yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Bilmeyenler için söyleyelim e-kağıt veya e-mürekkep denen bu teknoloji sayesinde güneş ışığı altında dahi netliğini kaybetmeyen görüntüler oluşturulabiliyor. Batarya kullanımı da oldukça düşük olan bu teknoloji e-kitap okuyucularda sıklıkla kullanılıyor.

 

 

Sony Fes Watch U ve önceki modeller sadece siyah-beyaz ve gri tonlarında görüntüler oluşturabiliyor. Sony’nin iş geliştirme müdürü Matthew Laird’in açıklamalarına göre gelecek modellerde renkler de bulunacak.

Sony Fes Watch U için şu anda internetten hızlıca indirilebilir halde onlarca desen bulunuyor. Ayrıca telefonunuzdan çektiğiniz bir fotoğrafı da bu saate gönderebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için: https://www.sony.co.uk/fes

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir