Eminim aramızda haftasonlarını şehirden uzaklaşarak geçirmeyi seven birçok kişi var. Alıştığımız şehir hayatının kolaylıklarını zaman zaman bu ortamlarda da arayabiliyoruz. Gidenler bilir çantada hiçbir zaman yeterince yer yoktur. Yanınıza aynı anda birden fazla işlevi olan eşyalar almanız hayatınızı kolaylaştırır.  Bu mantıkla düşünülen kamp matarası The Pint de işinize yarayabilir.

Eğer bir günden fazla geçirecekseniz kamp alanlarında ihtiyaçlar fazlalaşır. Geçen zamanın fazlalığından dolayı tüketiminiz de farklılaşmak zorundadır. Gündüz ormanda dolaşırken yanınızda mutlaka bir matara olması gerekiyor. Çadırınıza vardığınızda ise daha kullanışlı araçlar kullanabilirsiniz. Yemek yerken, mataradan bir şeyler içmek yerine bardak kullanmayı tercih edersiniz.  The Pint de bu iki ihtiyacı basit bir şekilde birleştirmiş gözüküyor.

Kamp Matarası

Aksamları kolay şekilde yer değiştiren The Pint, çift paslanmaz çelik yalıtımıyla sıcak ve soğuk içeceklerin ısısını da koruyor. Aynı zamanda temizlemesi de çok kolay. (Mataralar genelde güzel temizlenemez ve koku yapar) Yaklaşık 470 ml kapasitesi olan matara, granit ve karbon siyah olmak üzere 2 farklı modele sahip. Biz karbon siyah olanı beğendik, tabii granit olana da kimse kötü diyemez. 32 dolar fiyat etiketiyle satılan kamp matarası The Pint’e buradan ulaşabilirsiniz.

Kamp Matarası