Altın Küre’nin En Şık Erkekleri – 2019

Önceki gece Los Angeles’ta düzenlenen 76. Altın Küre Ödülleri’nde tam bir şıklık yarışı yaşandı. Kadınların çok daha iddialı olduğu bu konuda 2019 Altın Küre Ödülleri’nde erkekler de göz doldurdu. İşte karşınızda Altın Küre’nin en şık erkekleri;

Idris ELBA

Idris Elba Golden Globe

Luther dizisiyle popüleritesini artıran usta oyuncu da 76. Altın Küre Ödülleri’ndeydi. İngiliz tasarımcı Oswald Boateng’in tasarladığı turkuaz bir smokinle geceye katıldı.

Idris Elba, Yeni James Bond selefi Daniel Craig’e kasıtlı olarak çarparak enteresan bir de selfie çekti. Bu fotoğraf gecenin en çok konuşulan fotoğraflarından biri oldu.

 

Rami MALEK

Rami Malek Golden Globe

Son dönemin en çok konuşulan aktörlerinden Rami MALEK, 76. Altın Küre Ödülleri’ne dar kesim bir smokin ve beyaz bir papyonla katıldı.

 

Mahershala Ali

Mahershala Ali Golden Globe

Geceye klasik koyu lacivert bir smokinle katılan Mahershala Ali, bu klişe görüntüyü ipek şalıyla birlikte bambaş bir boyuta taşımış. En iyi yardımcı aktör ödülünün sahibi olan oyuncu küçük bir dokunuşla kusursuz bir kompozisyon yaratmayı başarmış.

 

Michael B. Jordan

Michael B. Jordan Golden Globe

Altın Küre gecesinin en şık erkeklerinden bir diğeri de Michael B. Jordan. Kruvaze bir smokinle gece katılan oyuncu doğru manşet uzunluğuyla takımının usta ellerde hazırlanmış olduğunu gösteriyor. Ayrıca yakasına taktığı broşla farklı bir hava katmaya çalışsa da bu görünümünü sade ve şık olarak değerlendiriyoruz.

 

Andy Samberg

Andy Samberg Golden Globe

Amerikalı komedyen Andy Samberg tören boyunca çok sayıda kıyafet değiştirdi. Değiştirdiği kıyafetler arasında en şık tercihi altın rengi bir smokinden yana oldu. Törenden sonraki partide bu smokini tercih eden Andy Samberg siyah kalın çerçeveli bir gözlükle kombinini tamamlamış.

 

Ben Whishaw

Ben Whishaw Golden Globe

İngiliz tiyatro ve sinema oyuncusu Ben Whishaw da 76. Altın Küre Ödül Töreni’ndeydi. Simsiyah bir smokin tercih eden oyuncunun ceketinde parlak ve ilgi çekici bir işleme bulunuyordu.

Ödül töreninde adeta bir “photobomb”savaşı vardı. Fuji sularını ikram eden kızın kırmızı halıdaki fotoğraflara girmesi epey bir konuşuldu. Markalar buna önceden hazırlanmış olacak ki Moet markasının içkilerini servis eden kişi de aynı şeyi yaptı. Ben Whishaw ve “Moet Man”

 

Gecenin Yıldızı: Billy Porter

Billy Porter Golden Globe

49 yaşındaki oyuncunun 76. Altın Küre Ödülleri’ndeki kıyafeti yoruma tamamen kapalı 🙂