Eğer hala sevgilinize ne alacağınıza karar veremediyseniz ya da çiçek almayı düşünüyorsanız herkesin birbirine gönderdiği sıradan çiçekler yerine biraz daha özel bir hediyeye ne dersiniz? Ayrıca son dakikacılar içinde risksiz ve hızlı bir çözüm, sevgililer günü çiçeği; Gift For You

2014 yılından bu yana çiçek odağında hediye kutuları hazırlayan Gift For You, bu sevgililer gününde tam da aradığınız yer olabilir. Sevgilinize şık görünen bir şeyler hediye etmeyi planlıyorsanız en risksiz olan sevgililer günü çiçeğini öneriyoruz. Gift For You da çok şık kutularda harika görünen çiçekler hazırlayarak sizi bu dertten hızlıca kurtarabilir. Farklı boyutlara göre farklı fiyat seçenekleri olan kutularda tek seçenek çiçek de değil üstelik.

Gift For You

Büstlerle birleştirilmiş çiçek sunumları da farklı günler için iddialı hediye alternatifleri olarak aklınızın bir köşesinde durabilir.

Giftforyou.com.tr adresinden ürünlere göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz. Özellikle site üzerinden teslim için saat aralığı seçeneği olması çok iyi. Ayrıca Instagram’dan @giftforyouistanbul hesabından da kendilerine ulaşabilirsiniz.

Gift For You, sevgililer günü çiçeği haricinde davetleriniz ve düğünleriniz için de çözümler sunuyor. Bu konuda da web siteleri üzerinden destek alabilirsiniz.