Air Dior Kapsül Koleksiyonu

Air Dior Kapsül Koleksyionu Yumuşak tonlardan oluşan bir renk paleti, efsanevi Michael Jordan’dan esinlenilen, 1980’lerin Amerikan spor giyim hissi ile olağanüstü terzilik uzmanlığını bir araya getiriyor. Koleksiyon, klasik spor stillerine yeni bir hayat getirirken, Jordan esintisi Dior’un zamansız siluetlerini dengeliyor.

Takımlar Dior’un rahat ve minimal stilini yansıtıyor. Ceketlerin düğmeleri Air Dior logosuyla imzalanmış, mavi-beyaz ince çizgili astarlarla şıklık katılmış. Bomber ceketlerin sırtındaki Jumpman logosunu nakış olarak görüyoruz. 
“CD” baş harflerini içeren grafik motiflerle süslenmiş ipek şortlarsa benim favorim.

Kaşmir ve kolsuz kazaklar, gömlekler ve pantolonlar, NBA şampiyonunun stilinden ve cesaretinden esinlenilerek, çok iyi dikim ve zerafetle dikilmiş.

Bu Air ayakkabı ise gerçekten koleksiyonerlerin favorisi olacak.

Air Dior The Capsule Ayakkabı

Jordan ve Dior her ikisi de alanlarında mutlak mükemmelliğin simgesi. Onları bu özel işbirliğinde bir araya getirmek heyecan verici ve gerçekten yeni bir şey önermektir ”diyor; Dior erkek koleksiyonları Sanat Yönetmeni Kim Jones.  

Air Dior hazır giyim ve aksesuarları 8 Temmuz’dan itibaren mağazalarda satışa sunulacak. Türkiye’de henüz satışa çıkacağı tarihi bilmiyoruz. Ancak online olarak takip edebilir ve satın alabilirsiniz. www.dior.com