Rock’n Roll’un efsane grubu Aerosmith, dünya turnesi kapsamında 14 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul’da İTÜ Stadyumu’nda sahne alacak.

Dünyayı kasıp kavuran ve rock ruhunu şehirden şehire yayan dünyaca ünlü Hard Rock, Türkiye’de ilk kez Aerosmith’i sunarak, Türkiye’nin en heyecan verici şehri İstanbul’un kalbindeki en yeni cafe mekanının büyük açılışını açıkladı!

BKM ve MAP İletişim organizasyonuyla, Türkiye’de ilk kez konser verecek olan grup, unutulmaz şarkılarının yanı sıra 11 yıl aradan sonra tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk stüdyo albümü Music From Another Dimension’dan da şarkılar seslendirecek.

Rolling Stone dergisinin “Tüm Zamanların En Büyük 100 Sanatçısı” listesinde yer alan Aerosmith, 66,5 milyonu ABD sınırları içinde olmak üzere, sattığı 150 milyon albüm ile “gelmiş geçmiş en fazla albüm satan Amerikalı rock grubu” olarak tarihe geçti. 2001 yılında Rock and Roll Hall of Fame tarafından onurlandırılan grup, başta 4 Grammy ödülü olmak üzere birçok ödülün de sahibi…

Aerosmith, Steven Tyler (vokal), Joe Perry (gitar), Tom Hamilton (bas), Joey Kramer (davul) ve Brad Whitford’tan (gitar) oluşuyor.

Etkinliğin Biletix’te yer alan bilet fiyatları ise şöyle;

Saha içi Ayakta – 170.00 TL
Tribün Kategori 2 – 250.00 TL
Tribün Kategori 1 – 330.00 TL
Golden Circle Ayakta – 435.00 TL
Diamond Circle Ayakta – 650.00 TL
Biletler biletix.com üzerinden ve biletix gişelerinden temin edileblir.