Lego Pop Art Portre Serisi

Lego’yu çok sevdiğimiz bir gerçek. Lego, yıllar geçse de ona duyduğumuz ilgiyi diri tutmayı başarabiliyor. Figürler ve modeller özelinde örnekleriyle hayatımızda yer alan Lego artık duvarlarımızı da süsleyebilir. Lego Pop Art Portre serisiyle her yaştan insanın ilgisini çekecek bir işe imza atılmış gibi duruyor.

Bir oyuncaktan çok öte kült bir tasarım öğesi haline gelen Lego ürünleri bu seriyle birlikte dekoratif bir nitelik taşıyor. Andy Warhol’un Marliyn Monroe tasarımının yanında The Beatles, Iron Man ve Star Wars tasarımları bulunan bu seri Lego severlerin alışveriş listesine girecek gibi duruyor.

Warhol | Marilyn Monroe

Lego Pop Art Portre Serisi

3341 parçadan oluşan Warhol Marilyn Monroe seti ile Andy Warhol’un kültleşmiş tasarımını lego parçalarıyla oluşturabilecek ve duvarınıza asılabilir hale getirebileceksiniz. Pembe, mavi, turuncu ve siyah parçalardan oluşan bu set için Lego, özel bir soundtrack de hazırlamış. Bu setin parçalarını bir araya getirirken bu özel ses dosyasını dinlemeniz öneriliyor. Bu sayede Lego deneyimini çok daha farklı bir boyuta taşınması amaçlanmış. Marilyn Monroe tasarımının 4 farklı opsiyonunu oluşturabileceğiniz bu tasarım seti diğer setlerle birlikte çok yakında satışa sunulacak.

The Beatles

Siz de efsane The Beatles grubunun hayranlarından biriyseniz bu seride en beğeneceğiniz parça tartışmasız bu. Grup üyeleri John Lennon, Paul McCartney, George Harrison ve Ringo Starr’ın görüntülerini 4 farklı tasarım şablonu sayesinde oluşturabiliyorsunuz. Bu setin üzücü tarafı ise 4 üyenin görüntüsünü bir arada duvara asmak istediğinizde 4 set almanız gerekecek. Kendine özel bir soundtrack dosyasına sahip bu set 7 farklı renkten toplamda 2933 parçadan oluşuyor.

Iron Man

Lego Pop Art Portre Serisi

Fantastik öğeleri seven geeklerin kalbini çalacak bu set de bir Marvel karakteri olan Iron Man’e ait. Tony Stark’ın Mark III, Hulkbuster ve Mark LXXXV varyasyonlarını barındıran bu set 3167 parçadan oluşuyor. Her sette olduğu gibi bu sete de özel bir soundtrack dosyası bulunuyor. 7 farklı renkten oluşan parçalarla Iron Man’e olan sevginizi evinizin veya ofisinizin duvarlarına taşıyabilirsiniz.

Star Wars | The Sith

Lego Pop Art Portre Serisi

Geeklerin ve fantastik bilim-kurgu hayranlarını baştan çıkaracak bir diğer set de The Sith. Yine 7 farklı renkten oluşan 3406 parçayla 3 farklı versiyon hazırlayabiliyorsunuz. Sith Lordu’nun bu 3 farklı tasarımı gerçekten çok şık ve şahsi favorim kesinlikle bu. Yine kendine özel bir ses dosyası bulunan bu set de diğerleri gibi 18 yaş ve üzeri için uygun olan bir ürün.

Lego Art koleksiyonun bu yeni Lego Pop Art Portre Serisi gerçekten duvarına bir şeyler asmak isteyenlerin ilk tercihi olabilecek nitelikte. Fazlasıyla hoşumuza giden bu serinin bizim için en üzücü tarafına gelelim; fiyat. Çok yakında satışa çıkacak olan Lego Pop Art Portre serisinin her bir ürününün yurtdışı satış fiyatı 119 Amerikan Doları olacak. Ülkemizde resmi kanallardan satışı gerçekleşir mi emin değiliz fakat; Amazon.com gibi bir e-ticaret sitesi üzerinden sipariş verebilir ve biraz pahalı da olsa bu ürüne sahip olabilirsiniz.